ציוד ותרופות לבתי חולים

 • תמיסות עירוי

  בטיחות המטופל, הצוות הרפואי, התהליך והמוצר, הם העקרונות שעל פיהם חברת B.BRAUN פועלת. בתחום זה אנו מציעים תמיסות עירוי המסופקות במיכלונים מתקדמים המהווים את חזית החדשנות והטכנולוגיה. הפתרונות המתקדמים של חברת B.BRAUN הינם תוצאה של שיתוף פעולה ארוך שנים וממוסד של החברה עם רופאים, אחיות, רוקחים ומטופלים.

 • הרדמה וטיפול בכאב

  הטיפול תחת הרדמה אזורית/מקומית הפך בשנים האחרונות לשיטת הטיפול המועדפת ע"י רופאים ומטופלים כאחד. טכנולוגיות מתקדמות בתחום משאבות, מתכלים, מחטי הרדמה וסטימולטורים משפרות את תהליך השיקום וההחלמה של מטופלים. ההדרכות שאנו מעבירים לצוות הרפואי בתוספת תמיכה בסימולציה מתקדמת מאפשרת עקומת למידה קצרה.

 • משאבות עירוי

  מערכת space מתוצרת B.BRAUN מהווה פתרון כולל בתחום העירוי. המערכת כוללת משאבות עירוי (נפח ומזרק) תחנות עבודה לטובת טיפול משולב במקרה הצורך, אפשרות ל-PCA, תוכנת שליטה ובקרה במערך המשאבות המלא. המשאבות במערכת בעלות טכנולוגיה מתקדמת המאפשרת קומפקטיות, משקל נמוך ומגוון פונקציות מתקדמות.

 • אורולוגיה

  שימוש בקטטר בזמן אישפוז בבית החולים או לאחריו בעת טיפול ביתי, גורם במקרים רבים לזיהומים בדרכי השתן. אנו מציעים את Uro-Tainer פתרון בטיחותי להתקנת ותחזוקת קטטר.