אלקטרו מדיקל

 • שולחנות חדר ניתוח כלליים

  בתחום זה אנו מציעים את שולחנות הניתוח האיכותיים של חברת Mizuho OSI. שולחנות ניתוח אלה מהונדסים ארגונומית על מנת לאפשר יכולת דימות יעילה, תמרון וגישת מנתח למגוון של פרוצדורות וצרכי בית החולים. בין הפתרונות המוצעים בסדרה: שולחנות בעלי משטח הנע בציר Y
  (sliding top), משטח מסתובב (rotating top), שולחנות ממונעים ועוד.

 • שולחנות חדר ניתוח ייעודיים

  בתחום זה אנו מציעים שולחנות ניתוח מיוחדים לדיסציפלינות מסוימות, כגון: אורתופדיה כללית (טראומה), ניתוחי החלפת מפרק ירך, ניתוחי עמוד שדרה, ניתוחי כלי דם וניתוחים נוירוכירורגים.

 • הקמת חדרי ניתוח

  בתחום זה אנו מציעים את ®️Triathlon, הפתרון המודולארי המקיף הראשון בעולם, המשלב ידע וניסיון המביא לשטף עבודה ניתוחי אינטליגנטי ומורכב יחד עם הציוד הטכני הטוב ביותר.     ®️Triathlon מקשר את המוצרים יחדיו, מייעל את הפונקציונליות שלהם מספק שירות בלעדי ובכך מאפשר את הרמה הגבוהה ביותר של ביטחון ואמון מצד בתי החולים והצוות הרפואי, החל משלב התכנון דרך ההקמה וכלה בשרות ותחזוקה.

 • מוניטורים

  בתחום זה אנו מציעים את סדרת המוניטורים המתקדמים של חברת NIHON KOHDEN. מוניטורים אלה משמשים בחדר מיון, חדר ניתוח, טיפול נמרץ, מחלק כללית ואזורים אחרים כדי למדוד את הסימנים החיוניים של המטופל, כגון:
  ECG ,SpO2 ,NIBP ופרמטרים פיזיולוגיים אחרים. המוניטורים של NIHON KOHDEN משלבים טכנולוגיות מתקדמות, כגון esCCO ו-iNIBP כדי לשפר את איכות המידע על מצב המטופל ואיכות הטיפול.

 • קרדיולוגיה

  בתחום זה אנו מציעים את סדרת מכשירי האק"ג והדפיברילטורים של חברת NIHON KOHDEN. בתחום מכשירי אק"ג ישנו מגוון של מכשירים: 3, 6 ו-12 ערוצי תצוגה (חלק מהמכשירים מציגים 6 ערוצים מחושבים נוספים). בתחום הקרדיולוגי אנו משווקים דפיברילטורים המעבירים שוק חשמלי ללב אשר נכנס למצב אריתמטי מסכן חיים כגון פרפור חדרים על מנת להשיב את קצב הלב לסדרו התקין.

 • נוירולוגיה

  בתחום זה אנו מציעים את מכשירי ה-EEG וה-EMG של חברת NIHON KOHDEN לניטור נוירולוגי דיאגנוסטי במרפאות וטיפולי ל-ICU.

 • נוירוכירוגיה

  בתחום הנוירוכירורגי אנו מציעים את שולחן הניתוח של חברת MIZUHO MEDICAL. שולחן ניתוח זה, הינו שולחן מתקדם וייעודי לניתוחים נוירוכירורגיים, קליפסים אנורזמיים לסגירת מפרצות, מכשירי דופלר לצורך זיהוי כלי דם ומכשור לניתוחים טראנס פנואידלים.