ניתוחי עיניים

 • ניתוחי קטרקט

  אנו גאים להציע ללקוחותינו מגוון של פתרונות מתקדמים מבית Alcon בתחום ניתוחי הפאקואמולסיפיקציה (מכשירי
  ה-®Centurion וה-®LenSx לייזר), עדשות השתלה מתקדמות הכוללות גם פתרונות מותאמים עבור לקוחות בעלי צילינדר וכאלו המעוניינים בעדשה מולטיפוקאלית.

  פלטפורמה של מכשירים אשר יוצרים סוויטת קטרקט ומאפשרים ניהול מלא של המטופל מהשלב הטרום ניתוחי, במהלך הניתוח ולאחריו. אפשרויות מתקדמות לשליטה בלחץ התוך עייני וקבלת נתוני אמת לטובת תוצאות טובות יותר.
  אפשרויות לביצוע ניתוחי קטרקט בלייזר על מנת להשיג דיוק רב יותר וביצוע פרוצדורות שבעבר לא היה ניתן לבצען.

 • עדשות תוך עיניות

  מגוון רחב של פתרונות בתחום העדשות תוך עיניות
  מעדשות קטרקט חד מוקדיות ועד לעדשות מולטי פוקל עם או בלי תיקון צלינדר.

 • ניתוחי רשתית

  בתחום זה אנו משווקים את מכשיר ה-®Constellation המתקדם, מתוצרת חברת Alcon הכולל אפשרות למערכת לייזר מובנית, מכשיר ה-®NGENuity הייחודי לניתוח בתלת-ממד, וכן מגוון כלי עבודה איכותיים של המותג Grieshaber מבית Alcon. שילוב טכנולוגיות ומכשירים לטיפול מורכב בלשכה האחורית. אפשרויות של שילוב טכנולוגיות תלת ממד המשפרת את תפיסת העומק של המנתח ומאפשרת הדרכה של מתמחים תוך כדי הניתוח ולאחר מכן. פתרונות יחודיים למנתחי הרישתית אשר מאפשרים מגוון רחב יותר של פעולות.

 • הסרת משקפיים בלייזר

  בתחום זה אנו משווקים את סוויטת הלייזר הרפרקטיבי המתקדם והאיכותי - ®️Wavelight מבית Alcon עם פתרון מלא ומקיף הכולל אקסיימר לייזר, פמטוסקונד לייזר ומכשור דיאגנוסטי ייעודי הפועל כולו כחבילה או כיחידות עצמאיות.

 • מיקרוסקופים

  בתחום זה אנו משווקים את המיקרוסקופים הניתוחיים של חברת Leica בתחום כירורגיית העיניים בתצורות ריצפתיות ותלויות תקרה. המיקרוסקופים האיכותיים מתאפיינים בראייה סטריאוסקופית מעולה עם עומק שדה וחדות גבוהה למנתח ולצופה מהצד עם מגוון אפשרויות לאביזרים נלווים.
  מיקרוסקופים לניתוחי נוירוכירורגיה, עיניים, א.א.ג פלסטיקה וכו'. עם אפשרויות להוספת מערכות צילום ותיעוד כחלק מובנה במיקרוסקופ.